Анна Грішина, CMO мережі магазинів EVA

Завжди вважала багатозадачність – основою того, чим я займаюся. Думала, що стрес-менеджмент, постійні дедлайни, робота до глибокої ночі – це просто данина, яку необхідно віддати за те, щоб займатися улюбленою справою. Але ось ця ноша термінів, зобов’язань з кожним роком зростає, так як з кожним роком зростають можливості і області застосування своїх умінь, а це вимагає самого дорогоцінного – ЧАСУ.

Підійшла до вирішення завдання «як впихнути все те, що я хочу в одиницю часу» системно, через вивчення методик і систем тайм-менеджменту, методик делегування. Вдосконалювала управлінські і проектні навички, щоб систематизувати хаос. І з кожною одиницею знань мені здавалося, що хаос міцнішає.

Потім пройшла тренінг по GTD. Після двох днів навчання подумала, що отримані знання – це дитяча арифметика, яка настільки проста, що не може бути настільки ефективною. Але в цій простоті прихована величезна система, яка дозволяє налагодити взаємини з часом, завданнями, проектами, командою і головне з собою, так як внутрішній спокій і задоволеність зробленим і завершеним – головний бонус методики.

Що головне у впровадженні:

– системність! Дрібниць немає, у кожного завдання є своє життєве і тимчасове місце, просто треба їй його дати.

– діяти згідно методики! Можна додавати щось своє, але система настільки досконала, що іноді додавання деяких частин інших методик її ускладнює.

– віра! Для мене довгий час працювала фраза «і з цим GTD теж впорається»

Несподіванки від впровадження:

– багато вільного простору! Я викинула величезну кількість мотлоху і на роботі і вдома, яку вважала зберіганням інформації або подивлюся / зроблю пізніше, а насправді складування «а раптом знадобиться»

– вільний час! Для мене цей час виявилося проблемою, тк звільнити його я звільнила, а ось придумати чим його зайняти не встигла!

– розвиток команди! Колеги спостерігаючи за моїми діями та на моєму прикладі почали потихеньку самостійно пізнають методику, що дозволяє і їм якісно використовувати свої ресурси.

– і головне: внутрішній спокій, відсутність метушні, задоволеність від зробленого, завершеного.

Що йшло туго:

– робота з календарями (особливо коли і чотири і не все синхронізуються один з одним)

– робота з поштою (довелося повністю переналаштовувати не тільки те як я з нею взаємодію, але і колег, що взагалі вони можуть мені писати)

– робота з багаторівневими проектами.

Що дуже допомогло:

– Скайп супровід зі Славою!

 

Дякую команді GTD!